четверг, 19 сентября 2013 г.

Засідання клубу

На минулому тижні відбулося чергове засідання нашого клубу. На якому було заслухане домашнє завдання - літні бізнес-проекти. Цікаво та з з гордістюб учні презентували свої доробки.  МОЛОДЦІ!!!!

Цікавий проект нашого клубу

Назва проекту. Створення інформаційного банку рекреаційної зони Кардамичівського лісу Великомихайлівського району з метою розвитку зеленого туризму
Цільова аудотирія. Проект розрахований на жителів великих міст, туристів та інших поціновувачів зеленого туризму різних вікових категорій
Тривалість проекту. Січень 2013 року – травень 2014 року (1 рік  5 місяців)
Мета проекту: Формування  теоретичної бази учнями клубу відносно досліджуваного об’єкту
Цілі проекту:Формувати вміння працювати з природним матеріалом, літературними джерелами, географічними картами, навчити проводити дослідження, опитування, систематизації отриманих даних
Завдання: Зібрати банк даних про Кардамичівський ліс, створити фотоальбоми (рослини лісу, тварини лісу, рекреаційні зони лісу), випустити шкільну газету та буклет, сайт об’єкту
Актуальність проекту. На фоні бурхливого розвитку світового туризму закономірно постає питання про роль України на світовому ринку туристичних послуг. Слід зазначити, що вона має всі передумови для інтенсивного розвитку туризму, адже володіє значним туристсько-рекреаційним потенціалом: сприятливими кліматичними умовами, переважно рівнинним ландшафтом, багатством флори і фауни, розвиненою мережею транспортних сполучень, культурно-історичними пам'ятками тощо. 
Але, на жаль, на фоні світового туризму, який набирає потужностей фантастично швидкими темпами, Україна виглядає досить скромно. Сьогодні наші громадяни є своєрідними інвесторами зарубіжних країн, що є одним з найболючіших питань всієї туристичної галузі. Адже туризм, за розрахунками фахівців, лише у вигляді податків міг би щороку приносити в державну скарбницю до 4 млрд. дол. Безумовно, що причини такого становища треба шукати в складній соціально-економічній ситуації в державі, в невідрегульованості механізмів стимулювання туристичної індустрії, відсутності ефективної стратегії розвитку цієї галузі як на національному, так і регіональному рівнях. 
Актуальність даної теми зумовлена якісно новими підходами до підвищення конкурентоспроможності сфери сільського туризму, розвитку агротуризму і соціального розвитку села. Розвиток туризму в нашій країні особливо актуальний, оскільки саме завдяки йому Україна може поліпшити соціально-економічну ситуацію. Зважаючи на місце і роль туризму в житті суспільства, держава проголошує його одним із пріоритетних напрямів розвитку національної культури та економіки. Сьогодні як у світі, так і в Україні спостерігається тенденція до зростання зацікавленості сільським відпочинком у формі проживання і проведення вільного часу. Актуальною на Заході є тема розвитку сільських територій, збереження культурної спадщини села, пошук додаткових джерел доходу, створення нових робочих місць. Функціонування сільського туризму повинно стати цікавим і для України, оскільки він стимулює не тільки соціально-економічний розвиток сільської місцевості, покращення комунікаційної структури, а й можливість розвитку людської індивідуальності.
Для організації подібного виду відпочинку в нашій місцевості досить великий потенціал. По-перше, в наявності зацікавлений людський ресурс. Є організатори, які б могли втілити у життя, місцеве населення зацікавлено в нових робочих місцях, місцева влада також не проти організації подібного підприємництва. Цей проект не потребує великих капіталовкладень, тому ми здатні організувати його самостійно.
Опис проекту.
Завдання
Термін виконання
Створення робочої групи
Січень, 2013
Вивчення друкованих джерел про Карадамичівський ліс
Лютий, 2013
Відвідування Великомихіайлівського лісгоспу
Березень, 2013
Дослідна екскурсія до лісу
Квітень, 2013
Систематизація даних про флору і фауну
Травень, 2013
Створення інформаційної бази для фотоальбому
Червень-липень, 2013
Вивчення якості води водних об’єктів
Липень, 2013
Створення інформаційного буклету
Серпень, 2013
Презентування роботи над проектом
Вересень. 2013
Систематизація даних з метою дослідження можливості організації відпочинку
Жовтень-листопад, 2013
Створення сайту
Грудень, 2013
Розробка екскурсійних маршрутів, вивчення цільової аудиторії, маркетингові
дослідження
Січень-березень, 2014
Інформування потенційних туристичних груп, підготовка до проведення екскурсій
Квітень-травень,2014
Очікувальні результати. Збір інформації про історію створення парку – лісу – Кардамичівський ліс. Створення  географічного опису природного об’єкту, з вивченням тваринного та рослинного світу лісу, особливостей об’єкту та його привабливості для відвідувачів.  Висвітлення даної інформації в рекламних матеріалах, пресі та Інтернеті.
Довготермінові наслідки. Ознайомлення  з об’єктом широкого загалу жителів України, підвищення інтересу до природного об’єкту, залучення додаткових коштів до впорядкування та розвитку території, створення туристичного маршруту який включатиме об’єкт Кардамичівський ліс.
Керівники проекту. Борщавецький Вадим Анатолійович
                                      Кустол Олександр Анатолійович

Будемо вдячні за розуміння

          Шановні гості нашого блогу! В зв'язку з нестабільним та дуже низькошвидкісним виходом до мережі Інтернет в наші місцевості наш блог не завжди вчасно має можливість поповнюватися інформацією. Буде вдячні за розуміння!!!